Vážení občané,
v rámci modernizace komunikace u nás v obci budeme k 31.12.2021 ukončovat Infokanál na stránkách obce. Bude nahrazen modernější aplikací a tou je Mobilní Rozhlas, který Vám bude dodávat informace, jak jste zvyklí + spousty dalšího.

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu?

• novinky z úřadu přímo do telefonu či mailu
  • upozornění na krizové situace – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd.
  • pozvánky na sportovní a kulturní akce
  • pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají
  • účast ve veřejných anketách

Proč a jak se registrovat?

Při registraci si můžete nastavit přesně typ informací, které vás zajímají a také ulici či ulice, kde bydlíte, kde bydlí vaše rodiče nebo máte sídlo společnosti. Dozvíte se tak například včas o výpadcích energií, blokovém čištění, poplatcích, havárii vody či kulturních událostech.

Zaregistrujte se zde: https://obec-zdar-okr-mb.mobilnirozhlas.cz/registrace a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život.

Služba je zdarma!

Děkuji.